Sprzedam dziewictwo

Sam fakt, że zainteresował Cię tytuł, choć być może wcale nie chcesz „kupić dziewictwa” świadczy o tym jak wielkim zainteresowaniem w sieci cieszą się podobne ogłoszenia. Wpisz proszę w wyszukiwarkę hasło „sprzedam dziewictwo” i przekonaj się, jeśli mi nie wierzysz na słowo, że wyników wyszukiwania będzie ponad 131 tysiący. Teraz, jeśli masz nastoletnią córkę, zastanów się, co jeśli wśród tych ogłoszeń jest również jej oferta? Ile tak naprawdę wiemy o swoich dzieciach? Wkładamy całe serce i wysiłek, by wychować je na rozważne i postępujące według pewnych przyjętych zasad i wierzymy, że takimi ludźmi są. Ale kim stają się kiedy wychodzą do szkoły, gdy spotykają się ze znajomymi? Ile razy słyszałyśmy z ust rodziców nie wierzę, by zrobił to mój syn czy córka!

W pewnym wieku rodzice przestają być autorytetem, stają się nim rówieśnicy, którym za wszelką cenę należy przecież zaimponować, a seks wśród młodzieży jest najciekawszym tematem i dowodem wejścia w dorosłość. Do tego młode niedoświadczone dziewczyny mają jeszcze okazję zarobić, co jest bardzo zachęcające przy dzisiejszych rosnących wymaganiach nastolatków. Oryginalne ubrania, „wybajerzony” telefon i oczywiście gotówka na wieczorne wypady ze znajomymi do pubu czy dyskoteki, to tylko część wydatków dzisiejszej młodzieży, a sprzedaż dziewictwa to niepowtarzalna okazja, która trafia się raz w życiu. W ofertach można znaleźć nawet czternastolatki.

Pozostaje jeszcze kwestia, kogo interesują podobne ogłoszenia? Czy nastoletnie dziewczyny nie powinny się obawiać mężczyzn odpowiadających na ich ogłoszenia? Nie są to na pewno ich rówieśnicy, którzy oczywiście są bardzo zainteresowani seksem, ale raczej z kobietą już doświadczoną, która wdroży ich w tajniki współżycia, a do tego będzie tematem przechwałek wśród kolegów. Ponadto rówieśnicy raczej nie dysponują gotówką, której oczekują nastolatki za sprzedaż cnoty. Udało mi się trafić na dwie oferty. Cennik był bardzo zróżnicowany, ponieważ pierwsza z nich to 1400zł, a druga aż 20 tys..

Więc skoro nie rówieśnicy, to kto? Dojrzali mężczyźni pragnący przypomnieć sobie, bądź zaznać pierwszy raz w życiu seksu z niedoświadczoną rozpoczynającą dopiero współżycie kobietą? Mężczyźni przeszukujący oferty w internecie związane ze sprzedażą dziewictwa, bo „nieużywany towar jest najlepszy”? Pedofile? Wszystkie trzy typy mężczyzn, a jest ich pewnie jeszcze więcej, podchodzi pod pewien rodzaj zboczenia i nastolatki decydujące się na spotkanie nie powinny czuć się bezpieczne.

Dziewczyny nie mają świadomości czym może grozić seks z nieznajomym. Niechciana ciąża, ryzyko zachorowania na chorobę przenoszoną drogą płciową. Ile z tych ofert kończyło się gwałtem? Ile z tych dziewczyn żałowało swojej decyzji? Jestem nawet skłonna myśleć, że znaczna większość.

19 przemyśleń na temat “Sprzedam dziewictwo”

 1. ~Paulina pisze:

  należę do tego właśnie pokolenia. jednak nigdy nie przeszło mi nawet przez myśl , żeby „się sprzedać”. Twoje wpisy są naprawdę mocne, zmuszają do myślenia.

 2. ~lutenten pisze:

  Zgadzam się z treścią przytoczoną w tym wpisie. Raz brak odpowiednich autorytetów przyczynia się do tego. Lecz cała nasza rzeczywistość jest naczyniami połączonymi. Gdy człowiek , społeczeństwo chce coś sobie ułatwić , zawsze gdzieś musi być jakiś aspekt , który przez to zmienia się. Niepohamowany dostęp do informacji, produktów, do wszystkiego poniekąd też przyczynił się do tego. Internet jest tą powierzchnią , która najlepiej to ukazuje. Z jednej strony wartościowe treści , zaś z drugiej nieograniczone dostęp do pornografii, który znosi pewne tabu. A nie uważam, że tabu w swerze seksualnej jest oznaką zacofania. Po prostu społeczeństwo chce iść na łatwiznę. Zamiast dozować wiedzę adekwatnie do wieku i miarowo .

 3. ~MM pisze:

  Te dzieciaki robią co chcą, ponieważ tak są nauczone. Czy to, że dziecko jest źle wychowane i ma głupie pomysły to tylko jego wina? Może to wina nas wszystkich. Dzieciaki są strasznie pogubione. Jeśli nie mają bardzo dobrych wzorców i rzetelnych rodziców, którzy mają dla nich czas to będzie jeszcze gorzej. Coś w tym świecie jest nie tak.

  1. ~Terra pisze:

   Nie zganiaj winy na rodziców.
   Owszem, mają w to jakiś wkład jakie są ich dzieci, ale są takie sytuacje że dziecko jest dobre i uczynne w domu, a poza nim należy do jakiegoś niebezpiecznego półświatka.
   Przede wszystkim rodzice winni są temu że nie umieją wpoić córce że nie można dać się na siebie wpłynąć. Hasła w stylu „No co ty, nie zapalisz? Ale jesteś drętwa” powinny być skutecznie odpychane przez te osoby, ale jeśli nikt im nie powiedział jak to zrobić… Tutaj się zgodzę, rodzice ponoszą winę.
   A jak wyjaśnić sytuacje w których dziewczyna odda to dziewictwo żeby mieć kasę? To jest głupota ich, że mają tak idiotyczne pomysły.

 4. ~Aga pisze:

  No to fakt że takich ogłoszeń jest mnóstwo, teraz na tym świecie sie dzieją straszne rzeczy:( niestety i niczego nie możemy być pewni, czasami mam dość tego beznadziejnego świata…

 5. ~Pola pisze:

  Wydaje mi się, że tego typu usługi dostępne były od jakiegoś czasu. Internet to rozpowszechnił i „usklepowił”. Dzisiaj już chyba wszystko można sprzedać. Mózg się lasuje z tym życiem na kablu.

 6. ~s. Incognicja pisze:

  A co za różnica czy odda się dziewictwo za pieniądze czy straci je na imprezie z nawalonym kolegą?
  Większość tych ogłoszeń to dziennikarskie wypociny nędznych reporterów szukających gorącego tematu. Kilka razy się zastanawiałam czy nie pozbyć się tego „balastu” (bo jak inaczej nazwać dziewictwo 26-letniej dziewczyny, która boi się facetów w obawie przed straceniem dziewictwa z niewłaściwą osobą?) właśnie za pieniądze, czasem na czaterii rzucałam hasło o sprzedaży w pokoju głównym i zero odzewu, więc nie licz autorko tego postu na to, że jakiekolwiek dziewice anonsujące się w internecie są prawdziwe.

  1. ~nexus80 pisze:

   „Balastu”?

  2. ~Ewa pisze:

   Balastu? Co za głupota! Możliwość pozostania dziewicą to przywilej, który w wielu kulturach jest kobietom odmawiany, jak np. w radykalnym islamie, w którym wmawia się kobietom, że wieczne dziewictwo i brak męża to „hańba” i wywiera się społeczny nacisk na wczesne małżeństwo pod groźbą ostracyzmu, a nawet czegoś gorszego. Nie wiem, skąd we współczesnych kobietach rodzą się takie myśli, ale to chyba wina kultury masowej propagującej nie zawsze właściwe wzorce (seks jako zabawa i przygoda, a nie odpowiedzialność), no i także zapewne starszych, zakorzenionych wyobrażeń o powinnościach kobiety (że powinna być płodna, że każda chce mieć męża i dzieci, a jak nie ma, to dlatego, że żaden mężczyzna jej nie chce).
   Twoje myślenie jest słuszne, bo nie ma nic gorszego, niż wybór niewłaściwego mężczyzny. Można nie mieć seksu nigdy i być szczęśliwą przez całe życie – to zależy tylko i wyłącznie od priorytetów, jakie sobie postawimy. Zachęcam autorkę bloga, aby poruszyła ten temat, bo z punktu widzenia młodych ludzi jest ważny.

 7. ~Dorota pisze:

  Tak z ciekawości jaki avatar? ;p

 8. ~MarkOch pisze:

  Rozdziewiczałem i przyznam… iż gorszego seksu nie pamiętam :( ała tu boli, ała delikatniej!, ała przestań, spróbujmy za chwilę..

  Dziewczyny powinny jeszcze dopłacać i to sporo!! Nie przeceniajcie swojej błonki, bo ona niewiele warta.. to tak z punku widzenia doświadczonego już pana.

  1. ~nexus80 pisze:

   Chyba Cie pogrzało i to zdrowo. Jak Ci nie pasuje dziewica, to se poszukaj takiej, która ma to już za sobą. Chyba powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, że za pierwszym razem masz zakichany obowiązek brać pod uwagę to, że dziewczynie będzie niekoniecznie przyjemnie? Proponuje poczytać najpierw „Nowoczesną sztukę chędożenia” Boya-Żeleńskiego. „Dopłacać” za „przywilej bycia przez Ciebie rozdziewiczoną? Śmiechu warte. Takie głupie komentarze tylko powodują, że coraz więcej dziewczyn ma o facetach negatywne zdanie. „Doświadczony pan”, a pisze jakby ledwo z liceum wylazł.

  2. ~SirPsychoSexy pisze:

   Ja też kompletnie nie rozumiem frajerów, którzy płacą za rozdziewiczenie. Od strony technicznej taki sex jest najczęściej do bani. I te ceny: kilka a nawet kilkanaście tysięcy zł!!! Za taką kasę to mam kilkadziesiąt a nawet kilkaset numerków z miłą cichodajką z czata :D

 9. ~MarkOch pisze:

  „Ile z tych ofert kończyło się gwałtem?”

  no przecież same chciały i jeszcze o kaskę się upominały, skąd nagle mowa o gwałcie ?? nie ma jak napisać bzdury i mieszać młodym w głowach, wstydź się!! weź się za sprzątanie i gotowanie, bo do seksu głowy nie masz !!

 10. ~ja pisze:

  Kliknęłam bo nie mogłam oczom uwierzyć co czytam i nadal jestem w szoku więc nie zamierzam tego komentować…

 11. ~kamil pisze:

  posłuchajcie kobietki bo wszystko wszystkim ale za pieniadze takich zeczy nie powinno miec miejsca owszem mozna z miłosci zauroczenia a nawet z przyjazni ale za pieniadze to nie wyobrazalne przeciez nie macie pewnosci czy ten ktos jest zdrowy wiec na wlasne zyczenie sobie kupujecie jakiegos syfa a wtedy ……..

 12. ~Trace pisze:

  Dziewictwo w podstawówce straciły u nas może ze dwie dziewczyny, w średniej co najwyżej połowa młodych kobiet, a reszta kilka lat po maturze. Nie wydaje mi się, żeby dziś było inaczej…Z tamtych czasów pamiętam Madzie, która urodziła w wieku 15 lat i Martę, którą zgwałcił jej chłopak w drodze z dyskoteki. Winni tych sytuacji są rodzice – robiły co chciały….Dziś jest podobnie chyba. Jeśli młoda dziewczyna, która nie ma żadnej dyscypliny, obowiązków, zainteresowań i nikt dorosły nie wnika w to, co dzieje sie w tym młodym ciele, w którym zaczynają tańczyć hormony to duża szansa, że się pogubi…

 13. ~GentleRapist pisze:

  Och, straszne.. Nie dość, że zarobią sobie, nie wysilając się specjalnie, to jeszcze taką kasę.. Ich sprawa, o co ten szum. Widziałam oferty za kilkaset tysięcy i bardziej martwią mnie panowie, którzy za to płacą.. Bogatemu nikt nie zabroni, lulz :x

 14. ~Roman pisze:

  obecne spoleczenstwo to spoleczenstwo konsumcyjne terz tylko pieniadz sie licy nic wiecej !
  Mysle ze to dziewczyny z tz.biednych domow chca poprostu poczuc sie ksiezniczka za te kilka tysiecy ktore dostana za swoja cnote i nie wazne ze ona 16 lat a on 45
  Wiec jak?mysle ze poprostu one chca pieniedzy i zadne filozoficzne rozmyslania tu nie na miejscu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>