Mężowie do wzięcia

images

Poprzedni wpis Wyznania Gejszy – rozmowa z niewierną żoną, a właściwie komentarze zamieszczone pod nim podsunęły mi pewien pomysł. Niejednokrotnie internauci wspominali o utartym stereotypie, że zdradzająca kobieta to „k***a”, zaś niewierny mąż to zaniedbywany biedak, który potrzebuje odrobiny ciepła lub musi się jeszcze wyszaleć. Postanowiłam sama spytać zdradzających mężczyzn, jakie kierują nimi powody, a najlepszym miejscem, by na takich trafić są oczywiście serwisy randkowe. Poniżej przedstawiam odpowiedzi, jakich udzielili mi na kilka pytań.

Co skłoniło Cię do pojawienia się w tego typu serwisie?

lp1966: Z internetu korzystam tylko w pracy a i tu muszę uważać na „kolegów” więc nie mogę tu być cały czas i nie mogę zbyt szybko odpisywać. Kiedy przyszedłem do pracy nad ranem ktoś z moich kolegów pozostawił włączony komputer z podobnymi stronami, które zacząłem przeglądać i ta mnie zaciekawiła. Około siedem-osiem lat temu zalogowałem się na Sympatii a ta strona jest podobna i coś mnie skusiło aby napisać do kogoś. Myślałem już o tym wcześniej ale jakoś nie było okazji. Do pojawienia się w tym serwisie skłoniło mnie brak miłości tolerancji poszanowania i zrozumienia w moim związku dlatego chciał bym poznać kobietę która dała by mi to czego nie mam w moim związku nie wykluczając seksu oczywiście za wspólną zgodą.

andrzej35811: szukam tutaj bo chyba wszyscy wiemy po co tutaj jesteśmy szukamy kogoś. ja szukam przyjaciółki, koleżanki i kochanki w jednym.

boxal: Skłoniła mnie chęć poznania ludzi otwartych lubiących przygody dobrą zabawę i sex pod każdą postacią, gdyż do tego raczej ten portal służy.

skrzat76: co skłoniło? samotność i brak seksu to mnie skłoniło do zalogowania się na tego typu portal jak już wymieniłem jestem sam od jakiegoś czasu a natura lucka jest taka że potrzebuje seksu a ja mam dość duże potrzeby.

brunet27: Początkowo była to czysta ciekawość, natknąłem się na niego zupełnym przypadkiem. Później chęć poznania nowych osób, nowych kontaktów, znajomości. Zacząłem z niego korzystać i próbować się z kimś spotkać kiedy zaczęła się u mnie straszna masakra w związku.

chlopak88: uwielbiam seks a ostatnio sporo pracuje i z braku czasu mi go brakuje

boxal: jestem tu bo lubię spotkania bez zobowiązań, szczególnie dla przyjemności…w zasadzie jestem tu pierwszy raz wiesz tak na prawdę jeszcze z nikim stad się nie spotkałem.

Czy często umawiasz się na spotkania za pośrednictwem serwisów randkowych?

skrzat76: czy często? ostatnimi czasy jakoś wyszedłem z wprawy w umawianiu się. dość dawno nie miałem seksu jakoś tak wyszło niestety no ale potrzeby są a brak partnerki niestety

lp1966: Na tego typu spotkanie jeszcze się nie umawiałem nigdy, liczę na swój pierwszy raz.

boxal: Kiedyś tak umawiałem się na tego typu spotkania nie było ich wiele ale zdarzyło się. Obecnie szukam jak znajdę to się okaże ;)

brunet27: nie, nie często zdarza mi się z kimś spotkać, szczerze to udało mi się spotkać z dwoma osobami, jakoś nie mam szczęścia;) I widać nie trafiam w gusta swoją osobą;) Hehe

chlopak88: odkąd pojawiłem się na portalu (jakiś miesiąc) temu jeszcze nie udało mi się z nikim umówić niestety. ktoś tam się odzywa, wykazuje zainteresowanie i chęci, a finalnie wszystko spala na panewce.

Czy jesteś w związku? jeśli tak to czego Ci w nim brakuje?

lp1966: Tak jak zaznaczyłem jestem w związku od kilku lat ale w miarę upływu czasu coś zaczęło się między nami nie układać. Są tygodnie spokojne ale częściej bardziej burzliwe. Zbyt krótko znaliśmy się przed ślubem i teraz wychodzą tego efekty. No i oczywiście sprawy łóżkowe dla mnie zbyt mało. Potrzebuję czegoś więcej. W związku brakuje mi właśnie tego co napisałem po wyżej a przede wszystkim seksu może mi nie uwierzysz ale tak nieraz było że z żoną nie kochałem się pół roku a po miesiącu po dwa to jest norma do dzisiaj bo ona twierdzi że dla niej seksu to może nie być i jest bardzo oziębła.

boxal: Tak jestem w związku brakuje mi szaleństwa adrenaliny

andrzej35811: nie jestem w związku już od kilku miesięcy, a brakuje mi wspólnych spotkań i miłych chwil spędzonych razem. A jeśli chodzi o spotkania to nie lubię zmieniać partnerek, chodzi o higienę, zdrowie a wiadomo jak teraz jest, z tymi chorobami.

brunet27: Tak jestem (jeszcze) w związku, ale nie małżeńskim jest to na ostatnich nogach i widzę że już nie da się tego raczej uratować. A czego mi brakuje w związku? Na pewno normalnych relacji między ludzkich, rozmowy i ciepła. Brakuje mi również sexu, ale nie chcę wyjść na niewyżyte zwierzę ;) Hihi Choć mam potrzeby jak każdy, tak mi się wydaje i bardzo lubię a wręcz kocham sex.

imperator31: jestem samotny od października i brak mi kobiety dlatego szukam kobiety na tym portalu.

chlopak88: obecnie nie jestem w związku czego skutkiem jest brak regularnego seksu.

ramzes1606: Otóż jestem mężczyzną żonatym od wielu lat. Moje małżeństwo jest zgodne i udane ale po tylu wspólnych latach brakuje w nim namiętności, sfera seksualna naszego życia właściwie nie istnieje. Sam mam bardzo duże potrzeby seksualne, uwielbiam kobiety i dawanie im rozkoszy. W tego typu serwisie jestem pierwszy raz ale skłamałbym pisząc, ze nigdy w moim życiu nie było przygód pozamałżeńskich :).

Pamiętasz swoją pierwszą zdradę?

lp1966: Moja pierwsza zdrada była 5 lat temu z jedną kobietą a potem 3 lata temu z drugą pierwsza była żonata a druga rozwódka w tej pierwszej to byłem zakochany po uszy zresztą ona we mnie też ale nagle jej przeszło i zrobiła się nagle kochająca żona i powiedziała że nie chce już męża zdradzać przyznam się że jeszcze coś do niej czuję ale powoli mi przechodzi a z drugą to była tylko przelotna znajomość i łączył nas seks i tzw. chemia. Od około roku nie spotykam się z nikim. Nie miałem na to czasu – praca.

andrzej35811: Chodziło tylko o sex i tego szukam… nie pamiętam pierwszej zdrady wiem ze nie jest to fair ale instynkt bierze górę…

boxal: Przez te lata związku spotykałem się z dwoma kobietami ale miały mężów i bały się dalej ciągną tej znajomości.

brunet27: ja nikogo nie zdradziłem…chodzi tylko o sex.. lubię to robić w dziwnych miejscach..np na lonie natury…chcesz się spotkać?

imperator31: pierwszy raz zdradziłem 7 lat temu i chodziło tylko o sex.

chlopak88: jak byłem w związku to zdarzyło mi się kilka razy spotkać z inną kobietą, jedną. nie byłem żonaty czy też zaręczony. lecz był nie ukrywam dreszczyk emocji :) wyrzutów sumienie, nie, nie miałem. może to było spowodowane tymi przeżyciami, które z moja partnerką nie zaświadczyłem. co do angażowania się to nie, chodziło tylko o seks i było cudownie jak wspomniałem. obecnie też nie szukam związku, szukam partnerki, która potrzebuje tego samego co ja ;)

ramzes1606: Moja pierwsza zdrada nastąpiła jakieś pięć lat po ślubie, chociaż w małżeństwie niczego mi wtedy nie brakowało, ot po prostu uległem urokowi chwili :). Odkryłem też wtedy, ze nie potrafię być tylko z jedną kobietą, uwielbiam kobiety, ich towarzystwo, odkrywanie w każdej z nich czegoś niepowtarzalnego. Oczywiście, ze w tych pozamałżeńskich romansach nie chodziło tylko o sam seks, znajomości oparte tylko na nim szybko się kończyły, ale nie nazwałbym tego angażowaniem się z mojej strony. Może nie angażowałem się uczuciowo, ale zależało mi na każdej z moich partnerek, szanowaliśmy się i przyjaźniliśmy, zawsze wiedziały ze mogą na mnie i moją pomoc w trudnych chwilach liczyć.

Czy miałeś kiedyś więcej niż jedną partnerkę w tym samym czasie?

chlopak88: chodzi Ci o trójkąt ? jeśli tak, to nie, nie miałem okazji. choć nie ukrywam że marzy mi się taki układ :)

lp1966: Nie w tym samym czasie nie miałem więcej partnerek i też podczas tych związków nie miałem też przygodnych jednorazowych znajomości a możesz mi powiedzieć do czego zmierzasz. Boisz się chyba że bym nie robił cię w balona i nie miał kogoś na boku oprócz ciebie ale nie martw się ja jestem za poważny facet żeby robić takie numery.

Teraz możesz zaprezentować krótki anons, który być może zachęci czytelniczki do nawiązania z Tobą znajomości.

lp1966: nie chodzi tylko o seks chociaż bardzo uwielbiam się kochać. Ja mam na imię Leszek mam 46 lat jestem wesoły z poczuciem humoru nienawidzę kłamstwa i obłudy.

andrzej35811: jak masz ochotę na sexspotkania, bez zobowiązań i bez sponsoringu. Dyskrecja i higiena zapewniona, jak jesteś zainteresowana to odpisz do mnie, ja mam36lat, 186cm, 95kg, blondyn.

ramzes1606: Jeśli lubisz życie z klasą, niebanalne poczucie humoru oraz ciekawe rozmowy, to postaram się nie zawieść Twoich oczekiwań. Szukam atrakcyjnej kobiety (do 49 lat), wyrafinowanej i namiętnej. Interesuje mnie dłuższa znajomość, oparta na seksie, wzajemnym zaufaniu i przede wszystkim dyskrecji. Mam nadzieję, że uda nam się zbudować relację satysfakcjonującą obie strony. Jestem doświadczonym, dojrzałym mężczyzną z klasą aczkolwiek ciągle młodym duchem ;), bardzo zadbanym, na luzie, zrealizowanym życiowo, dyskretnym. Jeśli byłabyś zainteresowana poznaniem mnie, to chętnie się z Tobą spotkam. Pozdrawiam i czekam na Twoją odpowiedź.

sstefan1986: Hej koleżanko masz ochotę się poznać??? Oczywiście jestem normalnym chłopakiem chętnym na nową znajomość obecnie przebywam w Niemczech ale niebawem zjeżdżam i możemy się poznać.

jabol74: Bardzo chętnie poszaleje z Tobą :)

mopsik: Cześć, ja szukam kobiety , która ma ochotę spotkać się i zaszaleć , spełnić własne fantazje erotyczne… Jeżeli chcesz się spotkać to napisz

Wszyscy Ci biedni mężczyźni zaniedbywani przez własne żony śmiało podają numery telefonów, czy adresy mailowe, by móc otrzymać fotografię zainteresowanych ich profilem kobiet, deklarują dyskrecję, dobrą zabawę i chcą wyznaczyć termin spotkania.

Różni ich wiek, zawód, miejsce zamieszkania, zainteresowania. Łączą chęci poznania kandydatki na przygodną zabawę i nieświadome niczego żony.

3 przemyślenia na temat “Mężowie do wzięcia”

  1. ~Magdalena F. pisze:

    Jak dla mnie nie ma wytłumaczenia na zdradę. Żadnego. Wydaję mi się, że człowiek potrafi zapanować nad swoimi żądzami w odróżnieniu do zwierząt. Mówi się, że jak kobieta jak zdradzi to kurwa, dziwka, szmata…zdradzający jest tym samym.
    Pozdrawiam

  2. Zdrada jest świadomym wyborem każdego z nas… Każdy wie z czym ona się wiąże, a późniejsze tłumaczenia przed partnerem są jedynie próbą usprawiedliwienia swoich egoistycznych pragnień…

  3. Można było się tego spodziewać, że będzie druga część :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>