Zwierzaki Pocieszaki

DSC_0422

ksiazkaDlaczego Pocieszaki? Bo każda książka, każda cegiełka to pomoc potrzebującym, to odrobina uśmiechu na twarzach podopiecznych z Fundacji Kawałek Nieba, to wyciągnięcie dłoni w stronę tych, którzy naszej dłoni potrzebują.

Zastanawiałeś się kiedyś, jakiej formy pomocy byś oczekiwał od innych, gdybyś jej potrzebował? Czasami wystarczy zwykły gest czy jedno słowo. Czasami wystarczy symboliczna złotówka.

Jako pomysłodawczyni i współorganizatorka akcji charytatywnej ZWIERZAKI POCIESZAKI miałam przyjemność poznać kilka wspaniałych osób, dla których dawanie i nie branie nic w zamian jest chlebem powszednim. Alicja i Justyna to dwie cudowne kobiety zarażające optymizmem, które pokazały mi jak ogromną siłę przyciągania ma robienie czegoś dobrego w życiu. To właśnie ich fundacja otrzyma każdą złotówkę, która zostanie przekazana na konto fundacji w ramach akcji ZWIERZAKI POCIESZAKI. Wielkie ukłony również dla Pana Karola z Pensjonatu Reymontówka, bez którego zapewne dzisiejsza radość nie byłaby możliwa.

Zachęcam do zakupu książki Zwierzaki Pocieszaki, bo to nie tylko doskonały prezent dla najmłodszych. To również pomoc tym, którzy zwłaszcza w okresie zbliżających się świąt potrzebują jej, by móc na chwilę zapomnieć o troskach.

O samej akcji i jej współtwórczyniach można znaleźć mnóstwo informacji na facebookowym profilu www.facebook.com/zwierzakipocieszaki

a także na stronie www.zwierzakipocieszaki.pl gdzie można nabyć książkę.

 

Wesprzeć fundację można także dokonując wpłaty darowizny na poniższe dane:

Bank Zachodni WBK S.A. numer rachunku:

10 1090 1102 0000 0001 1605 8968

FUNDACJA POMOCY DZIECIOM I OSOBOM CHORYM “KAWAŁEK NIEBA”

ul. Poznańska 14/8

84-230 Rumia, woj. pomorskie

KRS 0000382243  REGON: 221206325 NIP: 5882378570

 

Ja POMAGAM, a Ty pomożesz?

 

 

ssHaDee w sieci…

Jedno przemyślenie na temat “Zwierzaki Pocieszaki”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>